Newsletter

Kim jesteśmy?

Firmą, która zrealizuje kompleksowo i profesjonalnie każdą kampanię reklamową - od pomysłu, poprzez druk materiałów reklamowoch, wykonanie odpowiednich artykułów  promocyjnych, aż po fotografię eventową.  Sposób w jaki podchodzimy do wyzwań i realizacji zamówień, czyni z nas niepowtarzalny i wyjątkowy zespół do zadań specjalnych. Co to dla Ciebie oznacza? Gwarancję osiągnięcia zamierzonego celu, ponieważ działamy:

  • szybko – jak trzeba nie śpimy, nie jemy, po prostu pracujemy, co jest szczególnie cenne w zleceniach „na wczoraj”,
  • kreatywnie – nasze pomysły są świeże i oryginalne – to podstawowy wyznacznik doskonałych reklam i kampanii reklamowych,
  • skutecznie – Twój cel, staje się naszym celem, a jego osiągnięcie – również naszym sukcesem,
  • od A do Z – podaj tylko temat, zrealizujemy go od początku do końca i dopracujemy w najdrobniejszych szczegółach,
  • z pasją – lubimy to, co robimy i mamy duże doświadczenie; reklamą, drukiem, fotografią eventową, gadżetami reklamowymi oraz realizacją dużych i małych kampanii reklamowych zajmujemy się od ponad 17 lat.

Wśród naszych klientów znalazły się jedne największych firm: Procter&Gamble, PepsiCo, Hortex Holding SA, Pernod Ricard Polska, PKO BP SA, BRE Bank SA, Browary Okocim, Mobil, T-Mobile...

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Podejmiemy się każdego wyzwania  – im trudniejsze, z tym większą zaciętością pracujemy. Przekonaj się sam i sprawdź naszą ofertę.

Nie pokazuj tego powiadomienia

NASZA STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES
i podobnych im technologii w celach: realizacji usług, statystycznych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików Cookies.